• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Owen izolohet në klinikën kundër alkoolit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pjesëtari i grupit “Take that”, Mark Owen është mbyllur në një klinikë për t’u rehabilituar kundër alkoolit.


Mjekët kanë vendosur që ai të mos kontaktojë me asnjë prej familjarëve gjatë qëndrimit në klinikë. Sipas tabloidit britanik “News of the World”, bluzat e bardha po përpiqen me çdo kusht që ta largojnë nga rutina e përditshme.
Atij i janë ndaluar edhe kafja e sheqeri. Sipas të dhënave, pritet që këngëtari të dalë nga klinika brenda një jave.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top