• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ozzy Osbourne: Muzikën do ta braktis kur të vdes

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tërheqja e papritur nga një botë plot suksese dhe adrenalinë mund të shkaktojë një ndryshim të madh në jetën e gjithkujt, për mirë apo për keq.


Kjo e dyta është ajo cka mendon këngëtari Ozzy Osbourne, i cili pohon se jeta jashtë muzikës është e mërzitshme. Legjenda e heavy metal shton se do ndalojë së bëri muzikë vetëm kur të vdesë.

Duke folur për revistën gjermane “FHM”, 61 vjecari thotë se nuk do të tërhiqet pasi do t’i duket shumë e mërzitshme jeta pa muzikën.

Ish këngëtari i grupit Black Sabbath, i martuar me Sharon Osbourne, pranon se ky është turi i tij i fundit, pasi udhëtimet i hanë shumë kohë. “Nuk dua të rri rrugëve për një kohë të gjatë. Dua të qëndroj në një vend për pak kohë”, përfundon Ozzy.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top