• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pëllumbat.

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,362
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Kur te mbushet me pupla mas 3 mujve
Ermmm do te presim gjer ne Tetor, dmth.😆
E mire gjer atehere do ja le emrin Charlie e nese Na del cupe ja kthejne e ja bejme, Charlotte or Charlene . 😝

Ps... dmth 3 muajsh edhe fluturojne apo me shpejt ?
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
17,933
Pikët
113
Un kam majt ter jete pellumba dhe i niof shum mir View attachment 49438
Shoku ti po mbajshe dhe i njeh me mire, une e di nje gje shembull pellumbi te eger me ja prek me dor zogjet me nuk po i dojke.
Pastaj me te degjuar e kam qe ata qe mbajn pellumba nuk ju ec fati ne pasuri, sikur varferohen ekonomikisht, pa keqkuptime keshtu e kam me te degjuar!
 

ViRtual_X

Super Anëtar
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
324
Pikët
43
Shoku ti po mbajshe dhe i njeh me mire, une e di nje gje shembull pellumbi te eger me ja prek me dor zogjet me nuk po i dojke.
Pastaj me te degjuar e kam qe ata qe mbajn pellumba nuk ju ec fati ne pasuri, sikur varferohen ekonomikisht, pa keqkuptime keshtu e kam me te degjuar!
Kshu kan then por ka prej tyre si jan te pssur dhe mbajn pellumbat ..un kam nja 5 vjet si kam hek por mka met plaku mund te jet paktem 15 deri
17 vjec si ja lem dhen i shokut do bej i foto kur te jem ne shkider do postoj
 

pablito

plata o plomo
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
1,768
Pikët
113
I can’t believe how fast he has grown up ❤.. I’m thinking it’s a boy 4some reasons . I mean how can I tell ?!🙄😆

Kam dy emra ne mendje ... Charlie & Kiwi , hard to pick & choose . 🙃

Te paska fershelly nga foleja mduket🤔
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,808
Pikët
113
po, po qashtu thone, qe pellumbat jane simbol i varferise dhe nuk eshte mire te mbahen. Kur i pash nje dite ne ballkon dy veze qe i kishte vendosur edhe folene kishte ndrequr, ja shkela; çkruuuuuuuuuup, çkruuuuup 🤭``fumato``... ik gjeje dike tjeter beje fukara e jo mua 😂
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
16,120
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Guys kam lajme 😍 ... jam very happy 😍, jam bere teze .❤😆😝

Mirepo jam edhe sad 😔... ku eshte bebi I tjeter ? A eshte e mundur qe I levizin dhe ju levizin vend bebave k’to pellumbat ? Se mbreme kur i ushqeva ishin te dyja vezet .😣😫
Mund të ket ngordhur ose ta ka marr ndonjë gjarpër ose kafsh grabitqare kur cel i ngordhur nëna apo baba e nxjerrin nga foleja.
Për seksin duhet të presësh që të rritet pak dhe në përgjithsi pëllumbat dallohen nga koka femra e ka shumë të vogël.
Çharli është emër shumë i bukur ta gëzoj edhe nëse do jet femër i shkon se do ketë natyrën e tezes zë vetë -qesh-
 
Top