• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Për çfare do ta mbani mend vitin 2010 dhe çfare dëshiron të të ndodhë në vitin 2011?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Për çfare do ta mbani mend vitin 2010 dhe çfare dëshiron të të ndodhë në vitin 2011?

 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,461
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Për çfare do ta mbani mend vitin 2010 dhe çfare dëshiron të të ndodhë në

Ka qene nje vit i mbare, cdo gje qe e kam pas ne plan e kam arrit, kam kaluar pushimet me te gjata dhe me te bukura ne kto vitet e fundit.

Te njejten gje edhe per kte vit, te jem e qete dhe happy, per gjerat materiale sa tu perkushtohesh aq do marresh.

Edhe jam bere supmod ktu, kte vit du te behem admin.. :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Për çfare do ta mbani mend vitin 2010 dhe çfare dëshiron të të ndodhë në

ufffffffffffff jaaaaaaaaaaaaa.............``8``

per mua viti qe lam pas ka qen nje vit shume i cuditur duke fillu nga Janari e deri ne dhjetor 2010.
....Kurse per kte vit se kam iden se cka me pret kam vetem nje plan qe ishalla do te me realizohet tjerat (................???????????????!!!!!!!!!!!!!!)
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Për çfare do ta mbani mend vitin 2010 dhe çfare dëshiron të të ndodhë në

Ka qene nje vit i mbare, cdo gje qe e kam pas ne plan e kam arrit, kam kaluar pushimet me te gjata dhe me te bukura ne kto vitet e fundit.

Te njejten gje edhe per kte vit, te jem e qete dhe happy, per gjerat materiale sa tu perkushtohesh aq do marresh.

Edhe jam bere supmod ktu, kte vit du te behem admin.. :pLoooooool SHume Kerkoke Nga Jeta Ti.....
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Për çfare do ta mbani mend vitin 2010 dhe çfare dëshiron të të ndodhë në

ka qene nje vit shume i veshtire, shkaterrues , stresues, deprimues.. 2011 filloi si mos me keq.. shpresojme qe ne vazhdim te jete me mire sepse po vazhdpoi keshtu , nuk kam me nerva..ka ardh momenti per nje vit te mbare
 
Top