• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Për 27 muaj dhe 3 minuta Rusia ndërton urën më të gjatë në Europë

Damastion

V.I.P
Anëtar
Jan 31, 2014
Postime
2,440
Pikët
63
Përgjigje e: Për 27 muaj dhe 3 minuta Rusia ndërton urën më të gjatë në Europë

Ndoshta ata ruset ne usa,keta qe kam une ne pune kane nga 2 femije....minimalja.
ruset gastarbajter?! nuk eshte rusia superfuqi ekonomike?!;)
 
Last edited:

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,091
Pikët
113
Përgjigje e: Për 27 muaj dhe 3 minuta Rusia ndërton urën më të gjatë në Europë

ruset gastarbajter?! nuk eshte rusia superfuqi ekonomike?!;)
Si puna shqiptareve ne USA....as me shume dhe as me pak.
Pasiqe kemi arritur Gjermanine.
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,594
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Për 27 muaj dhe 3 minuta Rusia ndërton urën më të gjatë në Europë

Dikur thoshnjim 7 mrekullite e Botes, ndersa kjo ura eshte vertet nje super mrekulli...me pune jo vetem errihet gjithcka, por behen edhe mrekullira...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,091
Pikët
113
Përgjigje e: Për 27 muaj dhe 3 minuta Rusia ndërton urën më të gjatë në Europë

Shqiptaret nuk jane te afte (ose nuk i lejojne) qe te bejne nje referendum per....TOKAT e TYRE dhe merren me...
https://www.youtube.com/watch?v=HF2oLjB3zxw


ehhhhhhhhhhhhhhhh
 
Top