• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nëse në muzikë ai e ka gjetur rrugën e vet, atë të të bërit rap, në jetë Noisy ende nuk po e gjen.


Të paktën për sa i përket besimit, ai është ende i paqartë. Madje, së fundmi beson se perëndia ka fytyrën e një polici. Kështu në rastin e parë i gjendur para tij, ka nisur të lutet dhe të radhisë gjithë dëshirat e tij me shpresën se diçka do të ndryshojë.

E megjithatë, reagimi i policit ka qenë stoik, me trupin e palëvizur dhe mimikën që nuk i ka lëvizur asnjë çast. /Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
12,627
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

Duket sesa shume e adhuron Perendine ky kingu, saqe kur Perendia i hapi dyert dhe futi ne tempullin e saj, ky ja mbathi me te katra duke fluturuar nga penxherja.......
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

Ky noizy eshte personazh koti fare!
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

Hajgare koti Noizy ece dije ku e ka pas muhabetin me policin se fiton brenda muaji sa marrin rroge 500 polic ne shqiperi
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

Duket sesa shume e adhuron Perendine ky kingu, saqe kur Perendia i hapi dyert dhe futi ne tempullin e saj, ky ja mbathi me te katra duke fluturuar nga penxherja.......
E ke ngaterru me stresin babe ,cunin e atit t'fortit dikur bodigard i sales :)
 

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,400
Pikët
48
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

E ke ngaterru me stresin babe ,cunin e atit t'fortit dikur bodigard i sales :)
ky stresi sikur pat than qe nuk do kthehet ma ne shqipni deri kur te mos jete ma ne pushtet edi rama lol

qne qe qonka kthy :p
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
46,019
Pikët
113
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

Nuk kuptova :(
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

ky stresi sikur pat than qe nuk do kthehet ma ne shqipni deri kur te mos jete ma ne pushtet edi rama lol

qne qe qonka kthy :p
Ka ik prap ,por ksaj rradhe maleve si kacak sepse eshte arratis nga komisariati dhe eshte shpall ne kerkim .lol. Nga 3 dite mrena qe rrezikonte ne burg si i ndaluar me makine ne gjendje te dehur ,tashi rrezikon ne 3 vjet mrena per arratisje .lol. Ksaj i thone te jesh pallosh groshesh ose ne dialekt karallo :D
 

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,400
Pikët
48
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

Ka ik prap ,por ksaj rradhe maleve si kacak sepse eshte arratis nga komisariati dhe eshte shpall ne kerkim .lol. Nga 3 dite mrena qe rrezikonte ne burg si i ndaluar me makine ne gjendje te dehur ,tashi rrezikon ne 3 vjet mrena per arratisje .lol. Ksaj i thone te jesh pallosh groshesh ose ne dialekt karallo :D
se mos na e shpall PD martir te demokracis kur ta arrestojn lool
 

Roni

Anëtar i ri
Anëtar
May 20, 2014
Postime
1,136
Pikët
0
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

nojzi eshte si dem,kogja i afrohet snoopit...
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

se mos na e shpall PD martir te demokracis kur ta arrestojn lool
E kan qef repistat kjo ikje e bene qe te jete me i kerkuar naper mbremje muzikore hhahahha
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
12,627
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Për Noisyn ´Perëndia´ është polici

E ke ngaterru me stresin babe ,cunin e atit t'fortit dikur bodigard i sales :)
eh, dreqi e mori, vertet e paskam bere lemsh, po ca te bej kta me duken te gjithe njesoj, si ne sjellje, si ne kenge, si ne surrat,si ne mentalitet etj etj... Flm per korigjimin, sepse disinformacioni eshte me i keq se mosinformimi! Ndjese te gjitheve dhe personazhit ne fjale!
 
Top