• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Për shkak të një basti ka ngrënë gjarpër bashkë me helmin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Një indian „për një fije floku“ evitoi vdekjen pasi gëlltiti një gjarpër helmues, që para kësaj e mbyti.
Pati fat që helmi nuk i kishte hyrë në gjak andaj edhe mbijetoi. Tridhjetë e pesëvjeçari Zaver Rathod, nga qyteti indian Batlor mbyti gjarpërin pasi i njëjti kafshoi mikun e tij, ndërsa më pas për shkak të bastit me miqtë, të cilët e inkurajonin për 1.5 euro,e gëlltiti gjarpërin.

Për shkak të vështirësive të mëdha menjëherë u transferua në spital ku mjekët me operacion ia nxorën gjarpërin nga lukthi.
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Për shkak të një basti ka ngrënë gjarpër bashkë me helmin

qyqaaaaa nje jave pa ngren une :( :S
 
Top