• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,355
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
VËLLEZËRVE SHQIPTARË TË KONFESIONIT KATOLIK
- Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

*fotografia nuk po postohet
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
15,467
Pikët
113
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

VËLLEZËRVE SHQIPTARË TË KONFESIONIT KATOLIK
- Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

*fotografia nuk po postohet
Gezuar te gjithe te krishtereve kete dite te bukur!
 

CERMENIKASI

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2011
Postime
1,820
Pikët
83
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Vëllezërve Shqiptar të besimit katolik u a uroj festën e Krishtlindjes.
E kalofshi në gëzime dhe hare bashkë me familjet e juaja!
PER SHUME VJET!!!!
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
7,695
Pikët
113
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

I wanna wish a happy birthday to my buddy Jesus lord Christ in heaven.
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,308
Pikët
0
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Hej. Agu i mengjezit, gezuar mot e nga mot
 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
8,007
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Gezuar te gjithe Shqipetarve te besimit Katolik Kershendellat...Shendet,dashuri dhe begati ne sofrat Tuaja pacit gjithemone....
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,348
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Gezuar kershendellat te nderuar miq dhe mikesha te besimit katolik,ju deshiroj shum te mira,shendet dhe lumturi ..``shqipe``
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,167
Pikët
113
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Gezuar krishtlindjet te gjithe shqiptareve te besimit te krishter! : )
 

E**A**

Don't hate what you don't understand
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
4,492
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Gezuar te gjithe atyre qe festojne Krishtlindjet :)

PS.
Une e di qe urimet behen sot pas ores 12 te nates, por mbase e kam gabim. Gezuar :)
 

Çaushi

V.I.P
Anëtar
Nov 25, 2013
Postime
3,549
Pikët
113
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

......
``shqipe``

Të gjithë Shqiptarëve te Besimit Katolik
Për shumë mote...Gëzuar Krishtlindjet, fat dhe mbaresi ku do që jeni...!


``shqipe``
 
Anëtar
Jun 12, 2014
Postime
5,000
Pikët
83
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Uroj te gjithe miqte, te njohurit e te panjohurit te kalojne nje Krishtlindje te qete e te lumtur!

Per shume vjet gezuar!
 

The.Mask

Anëtar
Anëtar
Aug 14, 2014
Postime
504
Pikët
18
Vendndodhja
Dibër
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Gezuar Krishtlindja !
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,474
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

https://www.youtube.com/watch?v=vDXEHs7bhw8

Per shume vjet gezuar!
 

Sopoti

V.I.P
Banned
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
10,735
Pikët
63
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Gezuar,,,,,,,,,,!
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
62,933
Pikët
113
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Ta gëzojë ditëlindjen Krishti dhe Ademi (Adami) :))

Sot e paska edhe K/Ministri i Pakistanit Sharif. :D
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,233
Pikët
113
Përgjigje e: - Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

urime festen e krishtlindjeve, te gjitheve qe e festojne, te kalojne çaste te bukura ne kete fundviti te festave!
 
Top