• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Për shumë mot: Gëzuar Krishtlindja!

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,657
Pikët
113
Per vjet i kam uruar, ama sivjet prej qe ka thene hoxhe kalaja 😂 e kuptova qe eshte haram per nje mysylman me uruar 🤔 prandaj nuk futem ne gjynofa 😳🤣

jingle bell, jingle bell Hohohooo jepi karroces

 

Tarzani

V.I.P
Anëtar
Aug 18, 2016
Postime
1,273
Pikët
113
Vendndodhja
Canada
Goda e djema,
Une e festoj Krishtlindjen me zemer, me ndjenje e me gezim! Jo per inerci, jo per zakon, jo thjeshte per t’iu bashkue turmes!
Me gjithe zemer e me dashuni, Gezuem Krishtlindjen te gjithe ata e ato q’e festojne, dhe paqe, gezim, shpetim, e qifte levdue Hyji!
 
Top