• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

Status
Temë e mbyllur.

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Ather per tgjith besimtaret si mendoni per ....!!!!

Kta njerez jan terrorista.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,769
Pikët
113
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

Kam lexuar femra shqiptare ne forum tjeter...
Shume Moderne,kur vjen puna tek ................nxjerrin prejardhjen.
Nejse.
 

kriko

Anëtar
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
143
Pikët
18
Vendndodhja
ketu afer
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

Duhet te zhduken keta pisa sjan musliman si tha Apollyoni keta jan thjesht
terorista ose (vehabista)si quhen zdi as un ket lloj virusi qe shpejte shperndahet
ne gjith teritoret tona e sidomos ata te ballkanit( kanceri i rezikeshem)ku edhe
infektohen shum njerz nga mosdija ..............
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

Keta jane llumi dhe funderinat e shqiperise qe nuk kane asnje lidhje me islamin
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

keta njerez jane turpi i kombit tone.....
 

bindi

dolcinio
Anëtar
Sep 24, 2010
Postime
1,884
Pikët
38
Vendndodhja
Ne bregdet
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

kunderproduktive
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

keta nuk jane Shqiptare
 

muslim

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2013
Postime
86
Pikët
0
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

jemi nje komb i vogel
por sipas fes time jame i obliguar te luftoj per fen time sedyti fer kombin tim dmth
separi te lufojm per islamin pastaj per miqt
 

Superman

Man of Steel
Staff member
Anëtar
Oct 4, 2012
Postime
1,478
Pikët
48
Vendndodhja
Hic Et Ubique
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

jemi nje komb i vogel
por sipas fes time jame i obliguar te luftoj per fen time sedyti fer kombin tim dmth
separi te lufojm per islamin pastaj per miqt
Ik lufto diku tjeter aman, nuk ta kemi ngene dhe ty. Edhe mundesisht as mos u identifiko fare me etnine qe kujton se ke.
 

muslim

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2013
Postime
86
Pikët
0
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

GAIUS BALTAR
Ik lufto diku tjeter aman, nuk ta kemi ngene dhe ty. Edhe mundesisht as mos u identifiko fare me etnine qe kujton se ke.
une jame krenar qe jame musliman e kosovar
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,426
Pikët
113
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

une jame krenar qe jame musliman e kosovar
Sa u gëzua minatori kur shokët i çuan për ditëlindje një copë minerali si dhuratë!:rolleyes:
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

por sipas fes time:
jame i obliguar te luftoj per fen time sedyti fer kombin tim dmth
separi te lufojm per islamin pastaj per miqt
me fal per injorancen ....(sipas renditjes qe ke ber )
po ti e ndjen veten me shum muslimon se shqiptar :O
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

Jehudet siq esht paralajmruar nga Pejgamberi Muhamed sava ne nji kohe do behen bartsit e flamurit te Islami-it.Dyshoj se tani pikrisht jemi ne kohen e per kohen e paralajmruar.
Lereni Oba ops Osamen rehat ne shptebardh.venjani Obames mjekrren e shifni kush esht e qka esht...e keni par Obamen si perkujdeset per rrojen e mjesit.:?)
 

muslim

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2013
Postime
86
Pikët
0
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

dedikuar BEAUTE

me fal per injorancen ....(sipas renditjes qe ke ber )
po ti e ndjen veten me shum muslimon se shqiptar

PO jame krenar qe jame musliman
e sedyti jame krenar qe jame edhe shqiptar
 

admiral

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2011
Postime
317
Pikët
0
Vendndodhja
Ke kodra e kuqe
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

Peronalisht,mendoj qe nuk jane shqiptare-jo- tjeter kujt i intereson qe te na etiketoje si terroriste-fershellen-
 

kermilli

Super Anëtar
Anëtar
Aug 24, 2011
Postime
414
Pikët
28
Përgjigje e: Për të gjithë besimtarët si mendoni për këtë video?

une jame krenar qe jame musliman e kosovar
Ore byrazer ti mire ben qe je krenar qe je mysliman, dhe Kosovar, por Shqiptar nuk je fare, sepse SHQIPTARI NUK VE FENE PERPARA KOMBIT DHE FAMILJES, pra ti je mysliman nga Kosova por jo Kosovar sepse Kosovaret e vertete Jane Shqiptare . ``shqipe``

Keta nuk jane Shqiptare, por thjesht kane mesuar Shqip per te neperkembur KOMBIN SHQIPTAR,
Keta PLEHERA JANE AGJENTE ISLAMIKE OSE DHE GREKO-SERBE
 
Status
Temë e mbyllur.
Top