• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Për tradhëtarët!

Status
Temë e mbyllur.

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,552
Pikët
113
Paçi faqen e zezë, që s'më keni treguar për këtë forum!

Hello everyone! :)
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

Mire se na gjete, po mbas hellit jep ndonje info tjeter ti mbi gjatesine, nr. e syve, adresen e shtepise, nr. e llogarise bankare, e te tjera si keto? :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

Mire se erdhe YOKO kalofsh sa me mire ketu !
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

Mir se erdhe , ja kalofsh bukur .
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

Mire se na erdhe , kalofsh sa me mire ne kete forum te cilin mundohemi ta mbajme paster dhe bukur :)
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

hahahahahahahaha YOKO nuk kisha lexuar ndonje prezantim me te bukur ja kalofsh sa me mire ne mesin tone :)
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

sa qenka shtuar nr i anetareve ne forum, sa mire,,,mireserdhe shoku, te uroj te kalosh sa me bukur ketu,
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,552
Pikët
113
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

Thanks , thanks!
FYI jam femer. :)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

mire se na ke ardhe yoko,kalofsh mire me ne.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

Mire se erdhe,kalofsh mire ktu:)
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

une te pata tregue , por ti thojshe se nuk di te regjistrohesh :D

mir se erdhe Yoko :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Për tradhëtarët!

M.erdhe YOKO :) kalofsh bukur ne forum...!!

titulli temes me habiti :D kush qeka tradhetar ktu? haha
 
Status
Temë e mbyllur.
Top