• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përfaqësuesja e Kosovës në Futboll

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,699
Pikët
113
@Fshatari

Mediat botërore reagojnë pas skandalit të televizionit publik spanjoll me Kosovën (VIDEO).

Ndaj këtij skandali kanë reaguar edhe media të ndryshme botërore siç është GOAL në version gjermanisht, FootballJOE .

na kqyre burimin se skom nerva me lexu...amfiber


PS....me sigurno do ju ken thon shkinat ose agjentet ruse.
Ka mundesi dhe ata kineze.

FAZITI....Si e komentoni trajtimin që i bëri media spanjolle sfidës ndaj Kosovës? Nuk dua të flas për politikë dhe gjëra të tjera.
Jam njeri i futbollit dhe nuk dua të flas për gjëra të tjera.
Kqyre APET kush i ka thon..

PERFUNDIMI....fale dy allbancave te macedonise,mujtna Gjermanine.

Kte e gje ti.

Se me kshu gjonash ,merreni ju COPAT e TRASHA.

Tunga...kojshija.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
55,699
Pikët
113
Pesë lojtarë të Kosovës azil në Spanjë, jep dorëheqje Agim Ademi.


Sot është 1 prilli, aprilililili - dita e gënjeshtrave.....``fumato``

PS....kur shkruj UNE qe do jane................HAJDARE.....-pis-
 
Top