• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përse klima është çmendur?

Dr.Psiko

V.I.P
Anëtar
Feb 3, 2021
Postime
678
Pikët
93
Per mendimin tim jane cikle te vet ndryshimit te mesatares klimatike qe ndodhin ne disa mijra vjet.
 
Top