• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

Status
Temë e mbyllur.

Nikita

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
27
Pikët
0
``Bej_dy_pompa````Bej_dy_pompa``
Përshëndetje
Emri-Nikita
Gjinia-Femër
Mosha-aq
Vëndlindja-atje
Vëndbanimi-këtuMir se ju gjeta -shok--shok--shok-
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

Mire se erdhe Nikita, emer interesant ...gjithsesi te uroj te kalosh sa me bukur ketu !
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

Eshte kenaqsi qe shtohet nje antare e re , mire se te vish e te uroj argetim !
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

M.erdhe Nikita ne forum :) Me pelqeu vendbanimi jote :D kalofsh mire.
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

mire se erdhe Nikita kalofsh bukur ne forum..
 

Nikita

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
27
Pikët
0
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

Ju falenderoj të gjithve për mikpritjen dhe ju kërkoj ndjes për përgjigjen e vonuar, por nuk ambjentohem kollaj me vëndet e reja
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

wellcome Nikita Hrushev
 

Nikita

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
27
Pikët
0
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

Mir se të gjeta Bombë
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,903
Pikët
113
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

Mire se erdhe.
Andropov:d
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

Mire se erdhe ,dhe kalofsh kendshem ktu Kita:p:)
 

Nikita

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
27
Pikët
0
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

Përsëndetje dhe mir se të gjeta
 

komandanti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
41
Pikët
0
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

mir se erdhe
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

Mire se keni ardh .
 

denis

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
9
Pikët
0
Përgjigje e: Përshëndetje, më duket se arrita edhe unë

mire se erdhe kalo sa ma mire me ne
 
Status
Temë e mbyllur.
Top