• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje nga Dalan

Status
Temë e mbyllur.

baaroar

"<(@)>"
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
420
Pikët
0
Përshëndetje të gjithëve !
Shpresoj t'ia vlejë anëtarësimi në këtë forum të ri.
Mirë se ju gjeta pra... :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Përshëndetje nga Dalan

Mirë se erdhe, shpresoj të kalosh sa më mirë në Forum-Al.Com.
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Përshëndetje nga Dalan

Mir se erdhe mes nesh :)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Përshëndetje nga Dalan

Mire se erdhe , uroj te kalosh sa me mire , per çdo pakenaqesi mund te shkruash dhe do gjendet zgjidhje !
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Përshëndetje nga Dalan

Mirserdhe Dalan shpresoj tia kaosh shume mire me ne. Qendrm te kendshem ne mesin tone
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,175
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Përshëndetje nga Dalan

Mire se erdhe Dalan kalo sa me mire.
 

bindi

dolcinio
Anëtar
Sep 24, 2010
Postime
1,884
Pikët
38
Vendndodhja
Ne bregdet
Përgjigje e: Përshëndetje nga Dalan

Mire se erdhe Dalan ,te uroj gjithe te mirat.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top