• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje nga "dr_iton".

Status
Temë e mbyllur.

dr_iton

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 18, 2010
Postime
5
Pikët
0
Mirë se ju gjejë dhe shpresoj se do kalojmi mirë këtu.

Dua të ceku vetëm një gjë që vij nga treva e Llapi-të.
Pse erdha këtu:
Ishte sugjerim i një anëtari që nuk dua t'ia ceku emrin nga një forum tjetër.

Përshëndetje dhe gjith të mirat.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,618
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Përshëndetje nga "dr_iton".

dr_iton Mire se erdhe kalofsh sa me mire.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Përshëndetje nga "dr_iton".Mire se na erdhe dr_iton te uroj cdo te mira ne jete,kalosh mire mes nesh
 
Status
Temë e mbyllur.
Top