• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje për anëtarët e forumit

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,979
Pikët
113
Veç kur i shof shkrimet e ngelavçave ne kete teme, nuk me vihet te pershendes njeri. Normal qe rrafen pastaj edhe mesueset mes vete ne lokal, jo une nuk e kam mesuar, jo po ti e ke mesuar te shkruaj shkronjat zhgarravina vija, vija from tu Kusova te Shqiperia ``fumato``
 
Top