• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje për anëtarët

LOST

1- Get out before sunrise!
Staff member
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
3,175
Pikët
113
Ate qe mbeti nga vetvetja ! 🥃

Dhio Kouvéndes Andhrikés
Se xéro kalá apó paliá yi' avtó írtha se séna
Xéris esí kratás mistiká kai lóyia, kai lóyia metriména
Se xéro ki egó pio kalá, pio kalá ki apó séna
Káti se pníyi varí yia na 'rthis se ména, yia na 'rthis se ména

Dhio kouvéndes andhrikés prin teliósi o kafés
Dhio kouvéndes pou oi ándres móno léne
Dhio kouvéndes filikés stin psíkhi mou apópse bes
Tous varéthika ta ídhia kai ta ídhia na mou léne, na mou léne

To xéris re fíle kalá i siopí káni króto
Ta 'kho perási ki egó pio paliá kai min skas dhen axízi ton kópo
Apópse se thélo kondá mou adherfé kán' to yia ména
Xéris esí kratás mistiká kai lóyia, kai lóyia metriména

Dhio kouvéndes andhrikés prin teliósi o kafés
Dhio kouvéndes pou oi ándres móno léne
Dhio kouvéndes filikés stin psíkhi mou apópse bes
Tous varéthika ta ídhia kai ta ídhia na mou léne, na mou léne

Two Manly Words
(Rokkos)
I know you well, from a long time ago
That's why I came to you
You know how to keep secrets
and you always speak sincerely

(Karras)
I know you better
Better than you know yourself
Something serious is suffocating you tonight
For you to come to me

(Together)
Two manly words,
before the coffee is finished
Two words,
that only men can say..
Two friendly words,
come into my soul tonight
I'm sick and tired of everyone,
telling me the same things over and over again..

(Karras)
You know very well, my friend
that silence makes a big bang
I've been through it myself before,
so don't worry
It's not worth it...

(Rokkos)
Tonight I want you by my side
Brother, do it for me
You know how to keep secrets
and you always speak sincerely

(Together)
Two manly words,
before the coffee is finished
Two words,
that only men can say..
Two friendly words,
come into my soul tonight
I'm sick and tired of everyone,
telling me the same things over and over again..

(Rokkos)
Two manly words,
before the coffee is finished

(Karras)
Two words,
that only men can say..

(Together)
Two friendly words,
come into my soul tonight
I'm sick and tired of everyone,
telling me the same things over and over again..

 

Free`dahhh

PShSoU!!
Anëtar
Jan 31, 2020
Postime
10,828
Pikët
113
Vendndodhja
ODhGaRa!
Ate qe mbeti nga vetvetja ! 🥃

Dhio Kouvéndes Andhrikés
Se xéro kalá apó paliá yi' avtó írtha se séna
Xéris esí kratás mistiká kai lóyia, kai lóyia metriména
Se xéro ki egó pio kalá, pio kalá ki apó séna
Káti se pníyi varí yia na 'rthis se ména, yia na 'rthis se ména

Dhio kouvéndes andhrikés prin teliósi o kafés
Dhio kouvéndes pou oi ándres móno léne
Dhio kouvéndes filikés stin psíkhi mou apópse bes
Tous varéthika ta ídhia kai ta ídhia na mou léne, na mou léne

To xéris re fíle kalá i siopí káni króto
Ta 'kho perási ki egó pio paliá kai min skas dhen axízi ton kópo
Apópse se thélo kondá mou adherfé kán' to yia ména
Xéris esí kratás mistiká kai lóyia, kai lóyia metriména

Dhio kouvéndes andhrikés prin teliósi o kafés
Dhio kouvéndes pou oi ándres móno léne
Dhio kouvéndes filikés stin psíkhi mou apópse bes
Tous varéthika ta ídhia kai ta ídhia na mou léne, na mou léne

Two Manly Words
(Rokkos)
I know you well, from a long time ago
That's why I came to you
You know how to keep secrets
and you always speak sincerely

(Karras)
I know you better
Better than you know yourself
Something serious is suffocating you tonight
For you to come to me

(Together)
Two manly words,
before the coffee is finished
Two words,
that only men can say..
Two friendly words,
come into my soul tonight
I'm sick and tired of everyone,
telling me the same things over and over again..

(Karras)
You know very well, my friend
that silence makes a big bang
I've been through it myself before,
so don't worry
It's not worth it...

(Rokkos)
Tonight I want you by my side
Brother, do it for me
You know how to keep secrets
and you always speak sincerely

(Together)
Two manly words,
before the coffee is finished
Two words,
that only men can say..
Two friendly words,
come into my soul tonight
I'm sick and tired of everyone,
telling me the same things over and over again..

(Rokkos)
Two manly words,
before the coffee is finished

(Karras)
Two words,
that only men can say..

(Together)
Two friendly words,
come into my soul tonight
I'm sick and tired of everyone,
telling me the same things over and over again..

Nga e gjete ket tekstin greqisht? 🙄
Si me pa gjet nferra.
 
Top