• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje për anëtarët

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13,472
Pikët
113
Une shita lepuj te ura e Matit dhe bleva nje komplet lapsash me ngjyra🤣🤣
Ti gzosh🤣
Rri tashti ,mos më bëj me turp 😛 dhe të rri të dal të shes fiqtë e bahçes dhe të të blej fletoret🤣🤣
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13,472
Pikët
113
Ca turpi moj... nuk thua shyqyr qe kemi ca te shesim🤣
Te tjeret po shesin mend e po blene lesh... te pakten ne po blejme mjetet e shkolles🤣
Po po të blejnë lesht e currit 🤣🤣
O xot sa me dije do bëhemi ne dhe hajt tna dali njeri para😜🤣
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
64,964
Pikët
113
Miremengjes ju te tjere bullista
A i vini cike ban ketij @Akrepi sepse me bullizon cdo here me c e q.
Flm!
Kjo është një çpifje që bëhet për mua zoti hetues, unë nuk kam qën asnjëherë me ata që pushkatuan partizanët në Defas. 😜
 
Top