• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje

Status
Temë e mbyllur.

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
19,818
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Dua të përshëdnes të gjithë anëtarët e këtij forumi të mrekullueshëm.
Kërkoj ndjesë për mosparaqitjen tim prej disa kohësh, por besoj do të m'i arsyetonit mungesat. Ishin të natyrës teknike.
Një falënderim të veçantë bëj për Mandin, i cili më ndihmoi të kthehem prapë në këtë mes kaq të dëshiruar e të mrekullueshëm.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Përshëndetje

Adem mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur. Respekte
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Përshëndetje

Mir se na u riktheve ademgashi :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Përshëndetje

Gezohem se mjerr pjese edhe ketu Z.Ademgashi
cdo te mira vella
 
Status
Temë e mbyllur.
Top