• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje.

Status
Temë e mbyllur.

kenis

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 21, 2011
Postime
1
Pikët
0
Jam Kenisi nga Gjilani... Ishalla ma boni një vend këtu ne këtë forum, e kalojm mirë.
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Përshëndetje.

Mir se erdhe e ja kalofsh bukur .
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Përshëndetje.

Mirë se erdhe kenis !
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Përshëndetje.

mir se erdhe Gillangji :) kalofsh sa ma mirë ne forum :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Përshëndetje.

Posi mer jo,si sta Bojme i ven ...
klm
 
Status
Temë e mbyllur.
Top