• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshendetje !

Status
Temë e mbyllur.

Loreta

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2011
Postime
3
Pikët
0
Jam Loreta

jetoj aty ku ndihem për mrekulli,

shpresoj se do ia kalojmë bukur së bashku,

me rrespekt Loreta !
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Përshendetje !

M.erdhe ne forum Loreta e kalofsh bukur mes nesh :))
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Përshendetje !

Mire se erdhe Loreta kalofsh sa me bukur midis nesh !
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Përshendetje !

Loreta pershendetje dhe per ty e mire se te rrish ktu :)

ps: paske emer te bukur (nick)
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: Përshendetje !

mire se erdhe Loreta kalofsh bukur mes nesh -go-`thankyou`
 
Status
Temë e mbyllur.
Top