• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

P. Diddy do të blejë një klub futbolli

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtari amerikan i muzikës rep P. Diddy duket se është magjepsur nga botërori i Afrikës, duke kërkuar të hyjë në botën e biznesit të futbollit.


Ish i fejuari i Jennifer Lopez ka të ardhura rreth 30 milionë dollarë në vit, jo vetëm nga muzika por edhe nga linja e veshjeve, pija vodka dhe një zinxhir restorantesh. Ai shprehet se blerja e një skuadre futbolli do të ishte një investim i mirë.

“Gjithmonë shikoj për biznese të ndryshme dhe ëndrra ime është që një ditë të bëhem pjesë e botës së sportit me një skuadër futbolli. Eshtë shumë e rëndësishme të ndërtosh një skuadër të mirë dhe me të të fitosh”, shprehet P. Diddy.

Kohët e fundit është folur për një afrim të yllit të muzikës me klubin britanik Crystal Palace. “Nuk ishte lëvizja e duhur për mua në këtë rast”, tha këngëtari në një intervistë për BBC.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top