• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,947
Pikët
113
Vendndodhja
https://www.youtube.com/watch?v=2UUQ_7wXHvo
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,211
Pikët
113
Përgjigje e: Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës

E mbaj mend kete gocen qe u zhduk si lajm, po jo tamam si ndodhi. Se shoh dot ket videon tani. Ca thone gojedhenat si u zhduk ne maje te malit?? Ska krim me te madh ti marresh femijen tjetrit.
 

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
2,180
Pikët
113
Përgjigje e: Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës

Me sa kuptova une keta koqet e tv kane mare foton e goces 9 vjece dhe me ndihme te programeve kompjuterike kane simuluar dhe kane nxjerre nje foto se si do ishte ajo vajza adoleshente. Pak a shume si keto idjotesirat programe qe dalin ne facebook. Asgje konktete. Sa per te shtuar lotet e familjareve. Me titull bombastik patjeter. Mizerje!
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,211
Pikët
113
Përgjigje e: Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës

Omg kaq?? Ca idiotesh!! Si ndodhi qe u zhduk o Smokkie di gje ti? Mban mend gje ca u tha atehere?? E cuditdhme me u zhduk femija ne maje te malit.
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,211
Pikët
113
Përgjigje e: Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës

Gjynah e shkreta. E paskan dhe mashtruar. :(. Shpresa e vetme e kesaj eshte nese edhte gjalle do vij vete ajo ta kerkoje te jemen. Tjeter pas kaq kohesh nuk ka. E tmerrshme.
 

Oqeani

V.I.P
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,307
Pikët
113
Vendndodhja
Nën hijen qiellore
Përgjigje e: Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës

Ne memedhe dhe ne kur shkojme per pushime kemi frike, dhe vete vendasit e ndershem n’a kshillojne! Tmerr !
 

Oqeani

V.I.P
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,307
Pikët
113
Vendndodhja
Nën hijen qiellore
Përgjigje e: Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës

Tek ne dhe ne 04:00 dil pa breke nuk te preke njeri !
 

Smokkie

V.I.P
Anëtar
Oct 6, 2015
Postime
2,180
Pikët
113
Përgjigje e: Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës

Oqean ne cdo vend te botes ka rrembime, zhdukje, vrasje etj etj.
Ne memedhe trashet njicik muhabeti nga mediat debile, injorante te paskrupull qe shpikin lloj lloj gjerash vetem per pak klikime. Mendoj se jane shume te paafte edhe mungojne profesjonistet, shto ketu blerjen e vendit te punes me lek ose seks dhe dalim pastaj me lajme bombastike alla alla! Te iken petlla!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,947
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pa gjurmë' çon shpresë në familjen e të zhdukurës

https://www.youtube.com/watch?v=a2ePBcE7nhY
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,947
Pikët
113
Vendndodhja
https://www.youtube.com/watch?v=XkY4SkX0VYI
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,045
Pikët
113
Po natyrisht do i rrembesh se po....po mirrna me partizone ne gjermone.

Komb PERVERS.
 
Top