• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pabarazia Femer Mashkull

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Titulli: Pabarazia Femer Mashkull

Te drejte ke Alb_Lover. Mashkulli ban ligjin. Ligjet modifikohen e ligje te reja dalin ç'do vit. Pse? Se ligji i pershtatet atyre te mirave/te kqijave qe ban populli. ;)

``7``
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Pabarazia Femer Mashkull

Mashkulli vertet drejton Anijen po kur ka aftesin e duhur ama dhe jo vetem :) ndaj kshu eshte dhe puna e mashkullit :)
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Pabarazia Femer Mashkull

Tashi sdo thoja se egziston pasi gjith femrat i kemi ne pushtet...ishte dikur ..jo e drejt por mendoi se tashi jemi ok :)

edhe pse na keni hyp pak ne qaf :p
 

O2

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
24,705
Pikët
113
Përgjigje e: Pabarazia Femer Mashkull

Ne lidhje me kete mu kujtua nje histori e nje cifti qe ishin miq te mi te ngushte ...kishin krijuar nje bisnez te vogel te tyren, pra shtronin pllaka dhe meqe e fejuara s'kishte pune dhe kohe te veshtira,per te ndihmuar vinte e punonte me te fejuarin dhe punetoret e tjere...Bente llac,ju shpinte pllakat punetoreve etj...

Nje dite ketij i duhej te shkonte diku per te mbyllur nje muhabet pune,kshu qe la kete si pergjegjese ne vezhgimin e punetoreve..njeri nga punetoret qe ishte dhe shqiptar nuk mund te pranonte faktin se duhej te komandohej/vezhgohej apo ti theshte ca te bente, nje femer dhe ne momentin e pare e kish kundershtuar,kshu qe si perfundim ish larguar dhe nga puna ... -boh-
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Pabarazia Femer Mashkull

ai qe thote keshtu eshte 100% mashkull i pazoti per jeten. Nje mashkull dallon ne dite te veshtira dhe nese e vlereson veten nga rroga qe merr vetem ajo rroge eshte vlera e tij reale
 
Top