• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 25

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   23,802
  • Rezultati i reagimit
   6,967
  • Pikët
   113
 • 23

  Semiku

  Style & Substance
  • Postime
   2,534
  • Rezultati i reagimit
   113
  • Pikët
   63
 • 14

  Leaf

  Super Moderator
  • Postime
   14,442
  • Rezultati i reagimit
   1,357
  • Pikët
   113
 • 10

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,218
  • Rezultati i reagimit
   446
  • Pikët
   83
 • 6

  Esther

  ∞∞∞∞∞∞
  • Postime
   6,318
  • Rezultati i reagimit
   1,440
  • Pikët
   113
 • 5

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,842
  • Rezultati i reagimit
   753
  • Pikët
   113
 • 4

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,392
  • Rezultati i reagimit
   2,975
  • Pikët
   113
 • 3

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,814
  • Rezultati i reagimit
   3,146
  • Pikët
   113
 • 3

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   14,178
  • Rezultati i reagimit
   1,295
  • Pikët
   113
 • 3

  derjansi

  V.I.P
  • Postime
   5,411
  • Rezultati i reagimit
   87
  • Pikët
   48
 • 3

  zirconium

  V.I.P
  • Postime
   16,914
  • Rezultati i reagimit
   102
  • Pikët
   63
 • 2

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,727
  • Rezultati i reagimit
   3,307
  • Pikët
   113
 • 2

  Rexhina

  V.I.P From Shangri-La
  • Postime
   39,843
  • Rezultati i reagimit
   8,735
  • Pikët
   113
 • 1

  BATO

  ______
  • Postime
   5,971
  • Rezultati i reagimit
   80
  • Pikët
   0
 • 1

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,111
  • Rezultati i reagimit
   63
  • Pikët
   0
 • 1

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   31,633
  • Rezultati i reagimit
   4,182
  • Pikët
   113
 • 1

  Xhebraili

  El Pistolero From Peja
  • Postime
   4,028
  • Rezultati i reagimit
   27
  • Pikët
   0
 • 1

  Superman

  Man of Steel From Hic Et Ubique
  • Postime
   1,473
  • Rezultati i reagimit
   52
  • Pikët
   48
 • 1

  Si Bora

  V.I.P
  • Postime
   22,749
  • Rezultati i reagimit
   1,819
  • Pikët
   113
 • 1

  Drenica

  V.I.P
  • Postime
   2,250
  • Rezultati i reagimit
   330
  • Pikët
   83
 • Top