• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Paditet Prince

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Prince po përballet me një padi nga ish-avokati i tij, sipas së cilës këngëtari nuk i ka paguar 50.000 dollarë.
Avokati Ed MCPherson ngriti padinë e tij të hënën në Gjykatën e Qarkut në Los Angeles, me pretendimin se këngëtari i hitit “Purple Rain” i ka borxh për punën e tij në dy raste.

Sipas TMZ.com, MCPherson ka thënë se ai ka kërkuar disa herë nga Prince që t’ia paguante këtë shumë, ndërsa pasi kjo nuk ka ndodhur, ai është detyruar t’i drejtohet gjykatës
 
Top