• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Paguan 15 mijë euro për kukullën me pamjen e ish-të dashurës

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaTreviso, 30 gusht - Një 50-vjeçar italian është përpjekur ta ‘ringjallë’ ish-të dashurën e tij seksi, për ta pasur gjithmonë afër në formë të një kukulle silikoni dhe titani.
Ngjarja ka ndodhur në Treviso (Itali), kur personi në fjalë është paraqitur në një dyqan sexy shop me një foto të së dashurës dhe ka kërkuar ta “ringjallë”. Burri - i cili ka preferuar që identiteti i tij të mbetet mister – i ka demonstruar pronarit të dyqanit, Diego Bortolin, një foto ku paraqitej fytyra e një grua te re, duke i thënë: në ishte në gjendje për ta ringjallur në një trup të vërtetë sa të jetë e mundur, transmeton MIA.
Kështu filloi studimi i “kukullës së vërtetë”, lodra e re seksi, që të premten e kaluar erdhi direkt nga SHBA-ja. E para në Itali, e cila ka veçoritë e të dashurës së 50-vjeçarit: buzëqeshjen e njëjtë, ngjyrën e syve dhe atë të flokëve. Sipas pronarit të dyqanit kukulla prej titani mund të rindezë pasionin e blerësit misterioz, si të ishte një klonim i të dashurës të tij.
Diego Bortolin ka thënë për mediat vendase se ka “ringjallur” ish të dashurën e burrit: “Ne e kemi riprodhuar imazhin deri në detajet më të vogla, madje edhe dhëmbët. Mesatarisht një ‘real doll’ (kukull e vërtetë) kushton 5.000 euro, por në këtë rast kemi kërkuar 18 mijë dollarë, rreth 15 000 euro, pikërisht për shkak të këtyre detajeve tepër të përpikta të përshtatura sipas kërkesës së konsumatorit: fytyra e trukuar, buzët e lyera me të kuq, vetullat e holla, dhëmbët e thonjtë e butë, këmbët dhe veshët e zgjedhur nga i dashuruari misterioz, si dhe detajet anatomike të piktura për të qenë sa më realiste”.
“Ajo është mbuluar me anarlegjik dhe lahet në çdo pjesë, madje edhe me detergjent intimë. Peshon 58 kile dhe është 1.63 e gjatë. Mund të marrë çdo pozicion, ulur apo në këmbë. Por nuk është kukulla e fundit. Deri në fund të tetorit pritet të vijnë tre të tjera”, shton Bortolin.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Paguan 15 mijë euro për kukullën me pamjen e ish-të dashurës

E paska lën me pasoja burrin e botës :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Paguan 15 mijë euro për kukullën me pamjen e ish-të dashurës

haha madness ishalla kur te behesh dhe ti 50 vjeç nje pasoje te tille :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Paguan 15 mijë euro për kukullën me pamjen e ish-të dashurës

haha madness ishalla kur te behesh dhe ti 50 vjeç nje pasoje te tille :p
Nuk luaj me kuklla unë po me gjëra reale :p

P.s Mallkimi më i rënd që mund t'i bësh një njeriu, u bëfsh si ky 50-vjeçari :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Paguan 15 mijë euro për kukullën me pamjen e ish-të dashurës

madness haha nejse mosha ben te veten...tani je i ri :p hahahaha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Paguan 15 mijë euro për kukullën me pamjen e ish-të dashurës

belle_vie do doja nje dashuri te tille :p hahahaha
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Paguan 15 mijë euro për kukullën me pamjen e ish-të dashurës

Un jo..i her qe kam vdek cme duhet ..se ca ben X ka rendsi tme doj kur jam gjall lol pastaj..as un sdo ja beja :D ket qe ka bo ky
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Paguan 15 mijë euro për kukullën me pamjen e ish-të dashurës

haha belle_vie normale se kur jam gjalle :D i gjalli me te gjallin.......!! :)
 
Top