• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pak ndihme...

Status
Temë e mbyllur.

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
5,279
Pikët
113
Kam vene re qe disa nga ju anetare banoni ne Shqiperi, dhe shpresoj te me jepni disa ide per elementet kryesore te nje dasme ne Shqiperi.

Sipas ekperiencave tuaja personale, mendimeve te njerezve dhe njohurive qe keni ne pergjithesi, ju lutem me ndihmoni me disa emra per te meposhtment:

- Cilat jane kompanite me te mira per arredim ambienti?
- Fotograf dasmash?
- Kameraman?
- Orkester?
- Luleshites (florists?) - lule natyrale

Ju falenderoj paraprakisht :))
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
24,844
Pikët
113
Përgjigje e: Pak ndihme...

Kam vene re qe disa nga ju anetare banoni ne Shqiperi, dhe shpresoj te me jepni disa ide per elementet kryesore te nje dasme ne Shqiperi.

Sipas ekperiencave tuaja personale, mendimeve te njerezve dhe njohurive qe keni ne pergjithesi, ju lutem me ndihmoni me disa emra per te meposhtment:

- Cilat jane kompanite me te mira per arredim ambienti?
- Fotograf dasmash?
- Kameraman?
- Orkester?
- Luleshites (florists?) - lule natyrale

Ju falenderoj paraprakisht :))
te trashegohesh :p
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,656
Pikët
113
Kam vene re qe disa nga ju anetare banoni ne Shqiperi, dhe shpresoj te me jepni disa ide per elementet kryesore te nje dasme ne Shqiperi.

Sipas ekperiencave tuaja personale, mendimeve te njerezve dhe njohurive qe keni ne pergjithesi, ju lutem me ndihmoni me disa emra per te meposhtment:

- Cilat jane kompanite me te mira per arredim ambienti?
- Fotograf dasmash?
- Kameraman?
- Orkester?
- Luleshites (florists?) - lule natyrale

Ju falenderoj paraprakisht :))

Salloni Dea !


Atena
 

SystemA

V.I.P
Banned
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,889
Pikët
113
Per femrat qe kane lekure te ndjeshme apo sensitive,ju keshilloj.....

15293746.jpg

Sogar für Babys geeignet.

PS....nuk duna shperblim apo dekorata.
 

SystemA

V.I.P
Banned
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,889
Pikët
113
@Gi de Masha

Me kane bere nje pyetje ne privat(JO juve) per nje fjale qe e kam ILUSTRUAR.

A ka mundesi... KETA me shume miemra ne forum te mi japesh...KONKRETISHT se kush JANE???

Se kom............QEJF tja u mor...SHPIRTIN(,pa e futur ne kllapa apo THONJeza).

Danke po me ndihmove.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,543
Pikët
113
@Gi de Masha

Me kane bere nje pyetje ne privat(JO juve) per nje fjale qe e kam ILUSTRUAR.

A ka mundesi... KETA me shume miemra ne forum te mi japesh...KONKRETISHT se kush JANE???

Se kom............QEJF tja u mor...SHPIRTIN(,pa e futur ne kllapa apo THONJeza).

Danke po me ndihmove.
Per qka miemri e ke llafin?

Hoxheshehprifiarqimadritikonommurgmanastiri?
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,543
Pikët
113
Ku munet me e shijue....


Aha....inter cllub ai AQE....aber zena....nista.
Ist......WURST.
Meqe jemi te sektori i çefit,


A ka qene njeri te kto hotelet shqiptare me 4-5 yje qe jane all inclusive,

Si jane?

Si ne greqi, maltezi apo kroaci?

Pra bufe tre vakte, dhe pastaj pije, dhe lengje sa te dush?

Edhe akullore, se harrova,..lol

Cadra dhe shelzonget me para apo pa para?

Efkareminderit,
 
Last edited:

SystemA

V.I.P
Banned
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,889
Pikët
113
Meqe jemi te sektori i çefit,


A ka qene njeri te kto hotelet shqiptare me 4-5 yje qe jane all inclusive,

Si jane?

Si ne greqi, maltezi apo kroaci?

Pra bufe tre vakte, dhe pastaj pije, dhe lengje sa te dush?

Cadra dhe shelzonget me para apo pa para?

Efkareminderit,
Une skom qene.
Por INSHALLAH ka te drejte kjo....intervistuesja.
Manageri dha pergjigjen e GABUAR.
Une do i thosha....na nderove me pranine e juaj...rri si ne shpine tate,ne shijo ....burger.
 

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,413
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
@Gi de Masha

Me kane bere nje pyetje ne privat(JO juve) per nje fjale qe e kam ILUSTRUAR.

A ka mundesi... KETA me shume miemra ne forum te mi japesh...KONKRETISHT se kush JANE???

Se kom............QEJF tja u mor...SHPIRTIN(,pa e futur ne kllapa apo THONJeza).

Danke po me ndihmove.
I dashur Beni - @SystemA
* ndonëse ende nuk e kam marrë ende veten nga rasti familjar që kam pasur, por si mik të çmuar dhe respektin që kam për ty, po përgjigjem.

Besoj e ke parë se ka që dy vite e më shumë kam ndryshuar rrënjësisht. Tash po i shoh rezultatet e kësaj: më janë kthyer shumë miq ( që një kohë ma kishin kthyer shpinën ) dhe kjo më gëzon.

Mbaje mend mirë këto fjalë që po t'i thotë Demka ( nga përvoja ):
-"Nuk ka kotësi më të madhe se të merresh me kotësira". Fatkeqësisht një kohë jam marrë. U kam dhënë vlera gjerave të pavlera!
- shoqëria e rrjeteve sociale, sikur ky ku po flasim tashti është si shoqëria e ushtrisë: "shpejt nxehet/fitohet dhe po aq shpejt ftohet/humbet e harrohet. ( Kujto disa nga shokët tu .... )
- në forum unë hyj për qejfin tim dhe nuk vras mendjen ç'thotë bota! ...

S'po flas më shumë se kjo pyetje jota do një përgjigje ... me zarar.

Dhe përfundimisht:
Demka për TY ka pasur, ka dhe besoj do të ketë respekt të sinqertë edhe në të ardhmen!
 
Last edited:

SystemA

V.I.P
Banned
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,889
Pikët
113
I dashur Beni - @SystemA

Mbaje mend mirë këto fjalë që po t'i thotë Demka ( nga përvoja ):
-"Nuk ka kotësi më të madhe se të merresh me kotësira". Fatkeqësisht një kohë jam marrë. U kam dhënë vlera gjerave të pavlera!
Miremengjesi.
DREJTE.
Por i ljubav shume ,dhe e kam fjalen per disa intelektuale ne kete forum.
 

SystemA

V.I.P
Banned
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,889
Pikët
113
ku asht ajo tema me sherbimet SEKRETE,se nuk po e gjej!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top