• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pali dhe Zerina Kuke sfidojnë me rini

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Çifti i njohur i botës së spektaklit Pali dhe Zerina Kuke kanë qënë të pranishëm në mbrëmjen e organizuar nga ministria e Jashtme jo thjesht për të respektuar ftesën por edhe për të takuar disa nga miqtë e tyre.


Ndërkohë që bie në sy elegance jo vetëm në veshje por edhe në fizik e tyre.

Thuhet se të dy kanë ndjekur një dietë rigoroze, ku Pali ja ka parë më shumë frutet në këtë rast. Gjithsesi duhet thënë se rinia ka thënë “stop” tek çifti Kuke!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top