• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pamela adopton dy qen

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Pamela Anderson ka adoptuar dy qen të braktisur, si pasojë e rrjedhjes së naftës në Gjirin e Meksikës.
Ish ylli i serialit “Baywatch”, e cila është kryetare nderi e organizatës për të drejtën e kafshëve PETA, ishte shqetësuar kur i kishte parë 50 qen të braktisur, ashtu që vendosi që së paku dyve prej tyre t’u siguronte shtëpi.

Pamela, e cila ka dy fëmijë me ish-burrin e saj Tommy Lee, tha: “Djali im dëshironte që t’i merrnim të pesëdhjetët”.

“Njerëzit nuk kanë mundësi që t’i ushqejnë familjet e tyre, ashtu që anëtari i familjes që mbetet prapa dhe duhet të braktiset është kafsha”, tha aktorja.
 
Top