• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pamela Anderson i shkruan leter Putinit

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
FLORIDA - Pamela Anderson i ka shkruar nje leter ish-kryeministrit rus, Vladimir Putin.


E njohur si aktiviste per te drejtat e kafsheve, Pamela ka kerkuar nga Putini te ndaloje importin e lekures dhe leshit te fokes kanadeze ne Rusi.

Pasi Putini kishte ndaluar vrasjen e te vegjelve te fokave ne Rusi, Pamela i shkroi se shpreson qe ai do te ndaloje edhe importin e lekures dhe leshit te fokave kanadeze, ku jane mbytur edhe fokat me te reja se tre muaj moshe.

Meqe Rusia eshte konsumuese e madhe e lekures se fokave kanadeze, Pamela pa dyshim se i eshte drejtuar personit te duhur. Nje iniciative te ngjashme e kishte marre edhe ish-aktorja e filmit me nam, francezja Brigitte Bardot, e cila para me se 10 vjeteve kishte zhvilluar nje beteje per te njejtin problem.
 
Top