• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pamela Anderson:Mungesa e seksit prish kënaqësinë e të qënit single

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas prishjes edhe të martesës së tretë të saj që prej dy vjetësh, Pamela Anderson nuk ka patur më ndonjë histori të qëndrueshme dashurie.


Aktorja seksi, tani është single dhe ka deklaruar se dëshiron të përkushtohet më shumë pas fëmijëve.Por, Pamela tregon gjithashtu se të jesh single ka edhe anën e mirë, edhe anën e keqe.

Ajo thotë se kënaqësia e të qënit single, nuk ndjehet, pasi ndjehet më shumë mungesa e seksit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top