• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Parada e çifteve të forumit!?

Status
Temë e mbyllur.

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Cifte virtuale te forumit!!

Kush mendoni shkon me ke me shume nga sa i njihni anetaret ketu.
Mos harroni te kundertat terhiqen por as lufte te trete boterore mos na hapni pls.
Jepni mendimet tuaja.
Kjo Teme Mund te trajtohet sa serioze aq dhe per te qeshur :)


 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Parada e Cifteve te Forumit!!!

borana & mandi ......... :)
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Parada e Cifteve te Forumit!!!

aman mi se, na fike si shpirt eshte geri por mos me kap na njera prej flokesh lol
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Parada e Cifteve te Forumit!!!

per mendimin tim ktu esht me mir qe kush ka vertet deshir te njoh dike (flas per beqaret) mund te japi disa te dhena pa cenuar identitetin dhe intimitetin e jetes si psh mosha.gjatesia.pesha.profesioni qe ushtron ne jet dhe se ëfar deshiron te ket per partner me te cilin te njifet me pak fjal me teper sesa tema ëiftesh virtuale merni guximin dhe behuni real se asgje te keqe nuk ka
spo ju themi na jepni adresen jo :)
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

Stealth ...si o burri i dheut 99 % e postimeve te tua ..jane kritika ndaj temes dhe anetareve se si i jane pergjigjur temave...
Ne kto 99 % te rasteve ke patur te drejte 1 % ....heret e tjera ke dale nga tema ..na i ke bere lemsh :p

Hape teme te re ashtu sic e do e na lej te vazhdojme me ciftet virtuale se ska per te ardhur fundi i botes....


Ana ...its a definitive No No
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Parada e Cifteve te Forumit!!!

kerkoj ndjes me perulje ndaj jush o chocolate lol
un fola per diëka tjeter po si gjithmon duhet te ul pak nivelin e shqipes qe te mirna vesh he burnesh lol
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

Stealth...Po te thosha nuk te shkon Sarkazma dhe Ironia..do genjeja... Me duket ke gjetur veten aty...
Mgjth ki parasysh se nuk je i vetmi ne bote qe di te perdore kto dy arme...

Romanisti me Meri .....:p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

Vogelushja me alien..
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

FIREWALL & MERI.... hajt u trashgofshit :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

Une se di jam i ri , por besoj se gjith gocat duan kte Alb_Lover :p Modes si gjithmone une :D
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

un jam me e reja ketu them e sdi ke njoh e ke nuk njoh ose kush me njeh e kush jo ndaj sdi te jap nje mendim
 

Fierake_Omel

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
40
Pikët
0
Re: Parada e Cifteve te Forumit!!!

unlovely & Alb_Lover..
meqense jeni te dy te rinj edhe keni nick me Loverrss :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top