• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Parada e çifteve të forumit!?

Status
Temë e mbyllur.

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

unlovely & Alb_Lover..
meqense jeni te dy te rinj edhe keni nick me Loverrss :p
weeeeeeeeeeee fierake_omel ca ben moj ahahhahahahah
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

lol e mbyllim temen me paraden un stealth mandi ahahahahahahhahaha treshe lol
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Parada e Cifteve te Forumit!!!

so ide e keqe pupa po qe se so kunder chocolate sdo ishte keq ta ftonim dhe ate
 

Spring

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2009
Postime
45
Pikët
0
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

Paskam ngel single :((
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Parada e Cifteve te Forumit!!!

goddess ty te sajojm me krushkun ke dasma ANES lol

megjithse je Admine ke qerre pas sa duash. ruhu tani lol
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Parada e Cifteve te Forumit!!!

Hahaha Chocolate te marrte e mira ty ishalla lol!
Per te gjithe ke menduar,vetem veten tende e ke harruar :p!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Parada e Cifteve te Forumit!!!

PUPA me xha temen
Stealth me belle_vie
Mandi me Just_Myself
CarpeDiem me Roxy
hax0r me LoLiTa


Ylla jeni te gjithe kshu si cifte Made in Heaven fare :p
i paske piketu mire e mir se se ke keq jo po ja ta ndajme taman lol po mesa shof sdu tfus nsherre ty moj se e paske pat para meje Stealth ketu.. dmth forum lol

Roxy ti me Carpendiem Po... thuj moj se germa po harxhon se si cift pellumbash jeni ;) :D
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Parada e Cifteve te Forumit!!!

Mos u sikletosni se çifte forumesh jan lol
qe mos tju ngeli qefi un jam gati te sakfrifikohem e te krijoj nji harem keshtu do ju kem te terave gra e do boj kokren e qefit
 

xyz

V.I.P
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
3,818
Pikët
48
Përgjigje e: Re: Parada e Cifteve te Forumit!!!

Mos u sikletosni se çifte forumesh jan lol
qe mos tju ngeli qefi un jam gati te sakfrifikohem e te krijoj nji harem keshtu do ju kem te terave gra e do boj kokren e qefit
sa sditke hiç lum miku :p

ja u del dot mo ja u del -urra-
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Parada e Cifteve te Forumit!!!

xyz jam musliman mi goce o haram mos me jua dal grave te haremit lol
 
Status
Temë e mbyllur.
Top