• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Parada e çifteve të forumit!?

Status
Temë e mbyllur.

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Parada e çifteve të forumit!?

Po mi.. TY!!! :D
ska ca te deshiroje me mire Mandi :)
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Parada e çifteve të forumit!?

Mandi & Roxy.. ja ku u gjet:d
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Parada e çifteve të forumit!?

Smiley haha mos ssss

Sea ku je e dashur , çfare mos , je e turpshme kuptohet . Po une do te trajtoj mire , :d

Si fillim uroj te dish te gatuash , te lash ene dhe shtepine , per te dale shofim po te teproi koha :p
 
Status
Temë e mbyllur.
Top