• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Parashuta

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka qen Gjermani Amerikani edhe Shqiptari edhe jon shty cili e ka nonen me te trash.
Gjermani ja bon nana jem kur t’hin ndhom e merr kejt deren me veti,
Amerikani i thot Nanen tem nuk e nxen dera me hi ndhom,
Ky Shiptari ja bon kur t’ja qoj nanes brekt n’pastrim kimik thojn ndalohet PARASHUTA..Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top