• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Thone qe nese te dashurit/dashures i dhuron nje parfum
simbolizon ndarjen mes tyre.

Eshte e vertet ? Ju sa i besoni ?
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

boooooooooooo kam degju po se besoj se mund te ndahesh llafe grash aman
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

po.........nese afrohet shume atyre qe i vjen ere mbase simbolozon :p se ndryshe se kupton ...hahhaa
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

hahha orchi el:) keto lloj dhurata nese jan te shepshta duhet menduar :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

Thone qe nese te dashurit/dashures i dhuron nje parfum
simbolizon ndarjen mes tyre.

Eshte e vertet ? Ju sa i besoni ?

Kush e thote kete ?

Thone se : kur dhuron nje Parfum dhe me pas i thua "..... Ku eshte "dhurata" ime ?..." athere mund te simbolizoje ndarjen .........:p
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

hahha orchi el:) keto lloj dhurata nese jan te shepshta duhet menduar :D
Ndoshta eshte vetem per te dashuruart qe mendohet keshtu ....
Se te ishte siç thone dmth qe burri im çdo her qe me dhuron parfum dashka me u nda :D dhe kjo ndodh 2 her ne vit :D haha

 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

Ndoshta eshte vetem per te dashuruart qe mendohet keshtu ....
Se te ishte siç thone dmth qe burri im çdo her qe me dhuron parfum dashka me u nda :D dhe kjo ndodh 2 her ne vit :D haha

pak qeka ky numer dhuratash hahahaa
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

pzzzzzzz pzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz po ta di qe simbolizon keq ne lidhje do kisha be dhurat vetem parfuma hahahahha
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,604
Pikët
113
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

E kam degjuar kete ashtu sic kam degjuar se nese i puth syte zoterise apo ai ty jeni te destinuar per happily never after. Ngela duke i dhuruar parfume e duke i puth syte. Ne pritje jam...
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
54,081
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

nje parfum dhe i vetmi parfum qe ja kam bere burrit ka qen ne 2009 atehere pa femi dhe 2 vjet martuar…dmth perfect timing nese desha divorce…mos kam blere parfumin e gabuar :D?
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
54,081
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

E kam degjuar kete ashtu sic kam degjuar se nese i puth syte zoterise apo ai ty jeni te destinuar per happily never after. Ngela duke i dhuruar parfume e duke i puth syte. Ne pritje jam...
po ate superstition qe nese fle naten dhe te iken nga kemba nje corape do te vduqi burri? e ke degjuar? sa here me ikte nga kemba nje corape e shkreta un cfare stresi perjetoja
 

Anemone

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
31,791
Pikët
113
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

po une qe e evitova nje dhurate te tille?! cfare ka dashur te me thote inkoshienca ime? hmmm, po me duket gje e mire.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
31,127
Pikët
113
Përgjigje e: Parfumi simbolizon ndarjen ne nje lidheje ?

Tani e kuptova pse jam ndare nga I dashuri:D
Cdo dhurat parfum ka qen:p
I poshtri....dhe une qe fillova te mendoj I must smell bad :D
 
Top