• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Paris Hilton në burg

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Paris Hilton mund të dënohet me katër vjet burg për posedimin e 0.8 gramëve të kokainës dhe gënjimin gjatë hetimeve të policisë.


Hilton ishte ndaluar në Las Vegas, ndërsa policët kishin kontrolluar veturën pasi që kishin ndjerë erën e marihuanës. Ajo ishte arrestuar për posedim të 0.8 gram kokaine, transmetojnë mediet amerikane, transmetojnë mediet amerikane.

Por ajo kishte deklaruar se çanta e kompanisë Channel, në të cilën ishte gjetur kokaina, nuk ishte e saj, por e një mikeshe. Kjo deklaratë zemëroi përfaqësuesit e kësaj marke të njohur të modës. Por, ajo të njëjtën çantë e kishte fotografuar para incidentit dhe e kishte vendosur në Twitter me tekstin: “E dua çantën time Channel, që e kam blerë sot:”’.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top