• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Paris Hilton në pranga për zotërim droge

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Ethet e Botërorit kanë përfshirë edhe Paris Hiltonin, por jo në aspektin sportiv. Amerikania, sipas faqes së internetit Tmz, është ndaluar nga autoritetet afrikano-jugore për zotërim lëndësh narkotike.

Tmz, faqja e internetit e cila publikoi e para lajmin për vdekjen e Majkëll Xhekson vitin e shkuar, shton se sipas një televizioni vendor në Afrikën e Jugut, Hilton u ndalua pak çaste nga përfundimi i ndeshjes mes Brazilit dhe Holandës në Port Elizabet bashkë me disa persona të tjerë.

Sipas të njëjtit burim, vendimi për Hilton u mor brenda pak orëve prej një gjykate në Elizabet që e la "trashëgimtaren" të lirë duke rrëzuar akuzat.
 
Top