• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Paris Hilton në pranga

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ethet e Botërorit kanë përfshirë edhe Paris Hiltonin, por jo në aspektin sportiv. Amerikania, sipas faqes së internetit Tmz, është ndaluar nga autoritetet afrikano-jugore për zotërim lëndësh narkotike.


Tmz, faqja e internetit e cila publikoi e para lajmin për vdekjen e Majkëll Xhekson vitin e shkuar, shton se sipas një televizioni vendor në Afrikën e Jugut, Hilton u ndalua pak çaste nga përfundimi i ndeshjes mes Brazilit dhe Holandës në Port Elizabet bashkë me disa persona të tjerë.

Sipas të njëjtit burim, vendimi për Hilton u mor brenda pak orëve prej një gjykate në Elizabet që e la “trashëgimtaren” të lirë duke rrëzuar akuzat.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Paris Hilton në pranga

la nam edhe kjo mer ...tap gjith diten:D
 
Top