• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Paris Hilton në Saint Tropez

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Paris Hilton është më në formë se kurrë. Në Saint Tropez, trashëgimtarja bukuroshe e kalon kohën në lokale, me shishe shampanjë e shëtitje në plazh ku tregon edhe një kostum banjoje të mrekullueshëm me dizenjo leopardi.


Paris ndodhet në plazh bashkë me të motrën Nicky dhe ndiqen prej truprojes, i cili në asnjë moment nuk i heq sytë nga diva.

Ndërkohë qe mikja e saj Lindsay Lohan po e kalon verën në një qeli burgu kaliforniane, Paris nuk po shqetësohet shumë se nuk lë rast pa rënë në sy.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top