• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Party Servis

Status
Temë e mbyllur.

jakujam

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2
Pikët
0
Me shkruaj dhe une pergadis ushqimin per Festen tende

--- kliko foton me poshte ---
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Party Servis

m.erdhe jakujam... haha shum ide e bukur !!! bravo..
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Party Servis

Mire se na erdhe Jakujame,kalofsh mire me ne...........


 

jakujam

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: Party Servis

ju faleminderit te gjitheve per mikpritjen tuaj :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top