• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pasiguria martesore e DiCaprios

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Leonardo DiCaprio që është në lidhje me modelen Bar Rafaeli, ka pranuar se është i pasigurt nëse do të martohet ndonjëherë.
Aktori pranon se dështimet e martesave të njerëzve të tjerë e kanë vënë atë në konfuzion dhe në dyshime se a duhet që edhe ai të martohet, apo jo.

“Unë nuk e di nëse do të martohem ndonjëherë. Unë kam parë aq shumë martesa që janë dukur të lumtura, por që kanë dështuar. Unë kam qenë më i shokuar se askush tjetër. Askush nuk mund të shikojë në martesat e njerëzve tjerë dhe të bëjë gjykime. Unë nuk e njoh jetën private të aktorëve me të cilët punoj. Unë vetëm di nëse janë aktorë të mirë apo regjisorë të mirë”, tha DiCaprio.
 
Top