• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pasioni im

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
5,093
Pikët
113
Ne kohen kur mbizoteronte doku me ngjyra gri, kafe, e zeze,,, ne femijerine time, kjo lule me petale te kadifenjta me ushqente shpirtin me bukuri. Teksa kaloja afer lulishtes zgjidhja me te bukuren dhe kriteri ishte ky_ te kishte sa me shume ngjyra...ky ritual artistik ndodhte cdo dite, kur merrja motren dhe vellain nga kopshti😀😇

Uploading image...
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
5,093
Pikët
113
Përgjigje e: Pasioni im

Do te postoj disa nga pikturat e mia, shprehuni lirisht nese nuk ju pelqejne nuk kam marre ne jeten time asnje minute leksion arti
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
30,817
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Pasioni im

Keni pergezimet e mia......eshte shume e bukur.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,616
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pasioni im

Ana te pergezoj dhe te uroj suksese :)
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
16,182
Pikët
113
Përgjigje e: Pasioni im

Une i dua shume njerezit qe me pasion ushqejne shpirtin.
Prandaj, urimet me mira Ana! :)
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,389
Pikët
83
Përgjigje e: Pasioni im

Ana, i kan mungu keto gjera forumit, me njerez si ti pasurohet ky forum, jo si une e disa te tjere, kemi ber keshtu e ashtu :)
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
30,817
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Pasioni im

A nuk do te preferonit qe kur te vinit tabloote me punimet tuaja, te na pershkruanit sado pak se c'fare ju frymezoi per ta bere ose si ju lindi frymezimi.

Me pelqejne se ne formen autodidakte ju keni mbajtur proporcionet e duhura si tek qelqurina por edhe tek kali i bardhe...:)
 

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
5,093
Pikët
113
Përgjigje e: Pasioni im

`thankyou`-shok-``kiss``Ju falenderoj te gjitheve per fjalet e mira
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,617
Pikët
113
Përgjigje e: Pasioni im

Ana, i kan mungu keto gjera forumit, me njerez si ti pasurohet ky forum, jo si une e disa te tjere, kemi ber keshtu e ashtu :)
Fol per veti ti Lumo te gjithe jemi talente te pa
Zbuluar:d

Ps. Ana shum bukur:)
 

Performer

Density 2
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
21,181
Pikët
113
Përgjigje e: Pasioni im

Sh bukur Ana . Mua ajo me kalin e bardhe me pelqeu me shume .
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,389
Pikët
83
Përgjigje e: Pasioni im

Fol per veti ti Lumo te gjithe jemi talente te pa
Zbuluar:d

Ps. Ana shum bukur:)
Ja qe menjeher u fute me ba chit chat trmen e artit bre jazek te qoft, ku jan veprat, per fjale u knaqem, sjelle ndonje punim cfare do qoft :)
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
9,347
Pikët
113
Përgjigje e: Pasioni im

Piktura me lulet eshte naive dhe e kendshme, besoj duhet te jete nga krijimet e para. Piktura e trete eshte me e mira, me pelqen. Me keto njohuri modeste qe kam dhe me kaq sa kemi pare nga punimet tuaja, mendoj se ju si piktore jeni me e prirur drejt peisazhit, pra nje peisazhiste sic thuhet.
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
17,617
Pikët
113
Përgjigje e: Pasioni im

Ja qe menjeher u fute me ba chit chat trmen e artit bre jazek te qoft, ku jan veprat, per fjale u knaqem, sjelle ndonje punim cfare do qoft :)
Dhe Chit chat eshte art ne vete :d

Ja te vine pastrueset (uniformat blu)dhe te fshine postimet jasht teme:p
 
Top