• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pasioni im

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
16,954
Pikët
113
Lol, qenkan dy nje mbi nje, dhe nje pikture pas,...


Mendova se qe nje, prandj te pyeta,...
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
19,249
Pikët
113
Kam une 2 extra, ta kisha dhene 1. Canvas kam, po skam shume bojra. Ndoshta dal e gjej ndonje dyqan hap. Eshte terapi kjo.
 
Top