• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pasioni im

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
10,533
Pikët
113
@ana_gend, po porosira ben ti? Kam nje foto, ne fakt 2 foto qe dua t'i kaloj ne piktura.
Please, say yes! -lutem-
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
10,773
Pikët
113
Je qe je, dhe ke koll boll, pse si futesh njehere Gojes, sidomos ate pikturen e Gomarit siper zotrinjve?
 
Top