• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pasuria disa milioneshe e Blerim Destanit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktori shqiptar me origjinë nga Tetova, por që jeton në Gjermani, në fakt bën një jetë luksi. Këtë e konfirmojnë fotot, të cilat po i publikojmë, dhe që pasqyrojnë më mirë situatën.


Familja e tij disponon një pasuri prej miliona euro, dhe një kompani të madhe ndërtimi me përfaqësi nëpër disa shtete të ndryshme, përfshirë këtu Maqedoninë, Turqinë, Gjermaninë, Afganistanin dhe Dubain. Shtëpia e tij në Tetovë ngjason në ato vilat e Hollywood-it, ndërsa para saj janë të parkuara disa vetura luksoze.

Produksioni filmik “Lara Enterprises”, pronë e vetë aktorit, është një plus në pasurinë e familjes Destani. Në anën tjetër, jeta e tij private shpesh është në shënjestër të shtypit rozë. Lidhje të ndryshme me modele, këngëtare e aktore e kanë përcjellur deri më tani aktorin.

Por e vërteta flet ndryshe, burime tona tregojnë se Blerim Destani më herët ka qenë i fejuar me një bukuroshe nga Tetova, e cila momentalisht është e punësuar në përfaqësinë e kompanisë së familjes së tij “Ecolog” me seli në Dubai, por më vonë e kanë prishur fejesën.

“Blerimi nuk merr për grua ndonjë femër të njohur”, tregon për “Panorama plus” në kushte anonimiteti një e punësuar në kompaninë “Ecolog” që njëherit bën pjesë në familjen e tij më të gjerë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top