• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pasuria e nje buzeqeshjeje

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Pasuria e nje buzeqeshjeje

Buzëqeshja ka vlerë vetëm kur është e sinqertë dhe tjetri ndihet vërtet ashtu.

Buzëqeshjen e shtirur nuk ke ç'e do, megjithatë është më mirë të marrësh një buzëqeshje të shtirur se sa një shikim përçmues.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,552
Pikët
113
Përgjigje e: Pasuria e nje buzeqeshjeje

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=YXYRkp2HZto"]YouTube - Louis Prima - WHEN YOU'RE SMILING

S'kam koment tjeter.
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Pasuria e nje buzeqeshjeje

Buzeqesh gjithmone,dhe pse buzeqeshja jote eshte e trishtuar,pasi me e trishtuar se nje buzeqeshje eshte trishtimi qe nuk buzeqesh kurre,,,,

Sa vlere ka nje buzeqeshje....qe te ofron dikush per ju?
Ka edhe biles shume vlere ...njeriu qe buzeqesh me gjith shpirt mund te te ndroje direkt gjendjen emocionale
 

Chanel

°.•°•.★DIVA★.•°•.°
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
187
Pikët
0
Vendndodhja
Underneath the stars
Përgjigje e: Pasuria e nje buzeqeshjeje

Sa vlere ka nje buzeqeshje....qe te ofron dikush per ju?
Të ngroh, si i thonë. Megjithëse buzëqeshjet ndonjëherë tentojnë të jenë të sajuara, të sforcuara, ato prapë janë si eliksir për shpirtin. Buzëqeshja është e shëndetshme për më tepër. Vë në lëvizje disa muskuj të fytyrës dhe nqs lind si pasojë lumturie, na bën akoma më mirë, prej endofirnës magjike.

Pra të buzëqeshësh i bën mirë vetes dhe tjetrit. Prandaj buzëqesheni gjithmonë dhe në mënyrë të çiltër.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
56,022
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Pasuria e nje buzeqeshjeje

ti buzeqeshesh dikush ose nese dikush te buzeqesh te ben te ndihesh me pak nervoz, te jep nje pershtypje per personin qe te buzeqesh
 

Irfan CANA

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 16, 2011
Postime
1,855
Pikët
0
Përgjigje e: Pasuria e nje buzeqeshjeje

Buzëqeshja është rrezja e parë e kënaqësisë tek secili.
 
Top