• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Patriarku Serb fshihet pse ?

Status
Temë e mbyllur.

ilia spiro

V.I.P
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
1,180
Pikët
48
Zgjedhja e Patriarkut Serb, eshte nje akt i ligjshem. Emri i tij thirret sa here qe ka meshe ku merr pjese Kryepiskopi Anastas, ashtu sic kujtohen edhe 12 te tjere ne te gjithe boten te njohur nga Patriarkana. Dhe ne nje nenforum orthodhoks,..., eshte mese e ligjshme, si mund te fshihen tema qe nuk ngacmojne njeri...., thjesht nje lajmerim, apo se ndoshta nuk i pelqejne nje pjese te forumit s`ka pse te fshihen,,,,, vete keni thene se forumi ortodoks eshte per ortodokset
apo keni komplekse nga ata qe shajne me shume , mos e beni si disa programe te rinjsh orgjirash ne tv. qe kane qellim vetem te shtojne klikimet
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
13,677
Pikët
113
O rrote, mos sjelle ketu tema, per kishen ortodokse serbe, qe ishte bekuese dhe inspiruese e gjitha krimeve serbe ne ballkan! Te 10-sha Anastasin dhe kedo qe merr pjese ne ceremoni te kishes se krimineleve dhe vrasesve!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,830
Pikët
113
Vendndodhja
Ilia, nen forumi Ortodoks eshte nen forumi i ortodoksve Shqiptar, dhe i till duhet trajtuar. Je i lire te ushtrosh dhe te besosh fen tende, por jo te sjellesh emra Patriarkesh qe nuk kane asnje lidhje me vendin tone. Aq me teper kur behet fjale per serbe apo grek!!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top